ForumDream
YOUTUBE DNS İLE GİRMEK Uyeollutfen
ForumDream
YOUTUBE DNS İLE GİRMEK Uyeollutfen
ForumDream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumDreamHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YOUTUBE DNS İLE GİRMEK

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Lakap : DREAMLORD

YOUTUBE DNS İLE GİRMEK Empty
MesajKonu: YOUTUBE DNS İLE GİRMEK   YOUTUBE DNS İLE GİRMEK Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 11:13 pm

Yasak sebebiyle Youtube’a girmek baya zorlaştı,proxt siteleri kullanmanız gerekiyor; vtunnel.com,proxylord.com ya da browseunblocked.com gibi..
Ama kesin bir çözüm yolu var,ben kullanıyorum,rahat ettim,siz de kurtulun bu dertten..
Bir kaç tane youtube engelini aşabilen program var ama,insanın içine kurt düşüyor,acaba trojan mı var,spyware mi var içinde diye..
Program kullanmadan kesin giriş yöntemini resimli olarak anlatmaya çalışıyım;
Önce DNS ayarlarımızı değiştiricez,Telekomun DNS’si yerine Open DNS’nin DNS’sini kullanıcaz..
ÖnceDenetim Masasından Ağ Bağlantılarıma Girin,karşınıza şöyle bir ekran çıkıcak;

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Dns Ayarlarını Hallettik Sıra,diğer küçük işlemde;
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc dizinindeki host dosyasına sağ tıklayıp,birlikte aç diyoruz ve karşımıza aşağıdaki resimdeki ekran çıkıyor ve gerekli eklemeyi yapıyoruz;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Gördüğünüz gibi en alt satıra 208.117.236.70 youtube.com ve 208.117.236.70 [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yazısını resimdeki gibi alt alta gelecek şekilde kopyalıyoruz,kaydetip bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.
Bitti : ) şimdi istediğin gibi gezinebilirsin Youtube’da
http://dream.forumn.org

YOUTUBE DNS İLE GİRMEK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ahmet Kaya - Mahur YOUTUBE